Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Photoshop Tutorial

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Photoshop Tutorial prej Fri Apr 11, 2008 12:59 pm

http://www.megaupload.com/?d=G9PWUDSM
http://www.megaupload.com/?d=JVCDR4MW
http://www.megaupload.com/?d=AKUMC5KW
http://www.megaupload.com/?d=B9WROSL1
http://www.megaupload.com/?d=H1PRJCY0


Mirror :code
http://rapidshare.com/files/83614281...ials.part1.rar
http://rapidshare.com/files/83615756...ials.part2.rar
http://rapidshare.com/files/83615622...ials.part3.rar
http://rapidshare.com/files/83615701...ials.part4.rar
http://rapidshare.com/files/83614252...ials.part5.rar

shikojini keto jan me te vertet tutoriale shum te vlefshme

permbajn:
driten,brushing,palnets,si te besh manipuleme me photoshop,si te besh template te kromuara,dark art,efekte te fotove,,dhe shum gjera te tjera!

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.getgoo.us

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi